Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu resmi web sitesine hoşgeldiniz.

E-Posta info@dedektiflikburosu.com.tr

Telefon 0552 425 00 00

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI

Ana Sayfa » DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI NEDİR?

Kolay yoldan gelir elde etmek için insanların birbirlerini maddi ve manevi açıdan dolandırdıkları görülmüştür. Dolandırıcılık insanların iyi niyetini suistimal ederek kandırarak haksız kazanç elde etmeye çalışan insanların yaptığı bir eylemdir. Dolandırıcılık artık günümüzde özellikte internet ve telefon üzerinden kendilerini polis, savcı veya hakim gibi olarak tanıtıp insanları kandırarak maddi gelir elde etmeye çalışanlar özellikle telefonlarına kontör, banka hesaplarına para alarak yapmaktadırlar.

Dolandırıcılık yapan kişiler insanların dini duygularını kullanarak isteklerine alet edip maddi ve manevi olarak dolandırmaktadırlar. Dolandırıcılar sahte evrak düzenleyerek ev, yazlık, arsa gibi gayrimenkul satışı yaparak insanları kandırmaktadırlar. Son günlerde ise evli bireylerin dahi evlilik vaadiyle insanları dolandırdığı sıkça görülmüştür.

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI HİZMETİ NASIL ALINIR?

Dolandırıcılık çok kapsamlı bir eylemdir. Her konuda dolandırıcılık yapılmaktadır. Örnek verecek olursak başka birinin aracını sahte evrak düzenliyerek satışını yapmaktadırlar veya bir ev bir arsayı sahte belgelerle düzenleyerek satışını yapmaktadırlar. Dolandırıcı ve nitelikli dolandırıcı iki sınıfa ayrılmaktadır, evrakta sahtecilik ve dolandırıcı ikisi farklı suç unsurudur. Dolandırıcı maduru oldunuz veya kandırıldınız büyük bir zarara uğradınız bizlere günün her saati ulaşarak müşteri danışma hattımızdan dolandırıcı araştırması talebinde bulunabilirsiniz.

  • HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • dedektiflik bürosu antalya dedektiflik bürosu gaziantep escort