Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu resmi web sitesine hoşgeldiniz.

E-Posta info@dedektiflikburosu.com.tr

Telefon 0552 425 00 00

Erkekler Neden Aldatır?

Ana Sayfa » Bilgiler » Erkekler Neden Aldatır?

Kadınlar da aldatıyor, erkekler de aldatıyor. Ama bazı durumlarda aldatılmanızın nedeni sizinle değil partnerinizin önceki yaşantısı ile ilgili olabilir. Hatta çoğu zaman partnerinizin önceki yaşantısından kalan, atlatamadığı travmaları sizinle olan ilişkisinde gün yüzüne çıkmış olabilir.

Kadınlar da aldatıyor, erkekler de aldatıyor… Ama bazı durumlarda aldatılmanızın nedeni sizinle değil partnerinizin önceki yaşantısı ile ilgili olabilir. Hatta çoğu zaman partnerinizin önceki yaşantısından kalan, atlatamadığı travmaları sizinle olan ilişkisinde gün yüzüne çıkmış olabilir.

Sevdiğiniz kişi daha önce bir ilişkiye tam anlamıyla hiç bağlanmamışsa ve yaptığı hareketlerin partnerini incittiğini fark edemiyorsa ciddi bir durumla karşı karşıyasınız demektir. Daha önceki hayatında hiçbir ilişkisinde sadakat, bağlılık ve söz verme kavramlarını yaşamamış bir erkek için, aldatmak son derece normal bir harekete dönüşebilir. Tek eşliliğin sadece istediği zaman giyebileceği bir ceket olduğunu düşünen bu erkek tipinde, aldatmak sıradanlaşmıştır.

Aldatılmanızın nedenini her zaman kendinizde aramayın. Uzun zamandır çözülmemiş problemler, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı hatta kumar bağımlılığı gibi birçok bağımlılık nedeniyle sizi aldatmaya yönelmiş olabilir. Erkek bu bağımlılığını kendine bile itiraf edemezken, bir anda sonradan pişmanlık duyacağı ilişkiler yaşamaya başlar ve aldatma bir alışkanlık haline dönüşür. Bağımlılık nedeniyle yaşanan aldatmalarda, erkek mutsuz olduğu hayattan ve kötü alışkanlıklarından kaçmaya çalışır. Sonunda kendini ve sevdiği kadını aldatan ve gerçek hayattan kaçan bir profile dönüşür.

  • HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • dedektiflik bürosu antalya dedektiflik bürosu gaziantep escort