Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu resmi web sitesine hoşgeldiniz.

E-Posta info@dedektiflikburosu.com.tr

Telefon 0552 425 00 00

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Özel Dedektiflik Bürosu, 2008 yılında Bilal ÖZEL tarafınca İstanbul ilinin bahçelievler ilçesinde kurulmuştur. 2012 yılında Ankara ilinin Çankaya ilçesinde açılan diğer ofisiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara, Antalya ve İstanbul illerinde ağırlıklı bulunan özel, aktif olarak Ankara, Antalya ve daha sonrasında ise İstanbul illerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri talebi üzerine bu iller harici gelen hizmet isteklerine de yanıt vermektedir. Özel Dedektiflik Bürosu, anasayfa kuralları, yasa kanunu, özel bilgilerin ihlali ile belirlenmiş açık kurallar ve haklar ve çevresinde tüm ince detaylar ayrıntılı bir şekilde uzman ekibimizce inceleniyor ve daha sonrasında ise sizin için en zor delillerin ortaya çıkmasına olanak sağlıyoruz.

2005 yılından beri dedektiflik ve araştırma sektöründe bulunan özel, yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve profesyonelliğiyle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti, müşteri anlayışı odaklı olarak sunmayı hedef belirlemiştir. Dedektiflik Bürosu, aynı zamanda bir dedektiflik firması olmak ile beraber kurumsal araştırma bürosudur.

Siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz dedektiflik/araştırma hizmeti kapsamında “Tamamen gizli kalan, Zaman aşımına ugrayan, Üzeri örtülü gizem dolu tüm gerçekleri sizlerin ögrenip saklı olan gizlilikleri tarafınıza aydınlatıcı bir şekilde iletiyoruz.” Bu arada, araştırmalarımız tamamlandıktan sonra ortaya çıkan her hangi bir anlaşmazlıkları çözmeniz gerekir ise, bu hususda ise dava desteğini tarafınıza sağlayarak bu sorun karşısında sizi desteklemeye tamamen devam etmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

U N U T M A Y I N K İ ;

Hizmet alanı içerisinde sağlamış olduğumuz çalışmalar oldukça dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisidir. Özellikle yasalar ve kanunların iyi bir şekilde bilinir olması en önemli odak noktasıdır. Araştırma hizmeti içerisinde size hizmet sunan özel dedektif, yapacağı en ufak bir hatanın dahi araştırma hizmetine olumsuz yönde olumsuzluk doğuracağını bilmelisiniz. Bu sorunların olmaması için hizmet alacağınız kişinin bu sektörde deneyimli birisi olması gerekir. Deneyimli olmasının yanı sıra bu sektörde ciddi tecrübe edinmiş, bilgi birikimi yüksek, uzman bir ekibe sahip olan kişileri tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

  • HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • dedektiflik bürosu antalya dedektiflik bürosu gaziantep escort