Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu resmi web sitesine hoşgeldiniz.

E-Posta info@dedektiflikburosu.com.tr

Telefon 0552 425 00 00

Kadın Neden Aldatır?

Ana Sayfa » Bilgiler » Kadın Neden Aldatır?

Mutlu ilişkilerin önündeki en büyük tehdit karşımıza aldatma olarak çıkar. Aldatmanın erkeği kadını olmaz, ayrım yapmak ta pek doğru değil, ancak aldatmada en çok sorulan ve merak edilen kimin aldattığıdır.

Aldatma insanda olabilen bir özelliktir. Yapılan araştırmalara göre, kadınlar, genetik özellikleri, toplumsal yargılar ve baskılanmalarından dolayı erkeklerden daha az aldatırlar. Ancak bu işi erkeklere göre daha gizli yaptıklarından aldatma oranları gerçekçi şekilde kamuoyuna yansımaz. Hastalıkları, kişilik patolojilerini bir kenara bırakırsak; kadının aldatmasındaki en büyük etmen sevgi ve ilgi eksikliğidir.

Yine araştırmalara göre erkekler kadınlardan daha fazla aldatıyor. Ancak toplumsal yapı erkeğin aldatmasına karşı daha toleranslı davranırken kadınların aldatmasına bu kadar hoşgörüyle yaklaşılmıyor. Çoğu zaman erkeklerin aldatması bir övünme meselesi haline gelirken, kadınların aldatması ise daha çok gizli kalması yönündedir.

Ancak araştırmalarda ortaya çıkan bir gerçek te kadınların aldatma oranının erkeklere yakın olması. Kadınların aldatma nedenleri arasında güven ve anlayış arayışı ilk sıralarda gelse de cinsel tatmin için aldatan kadınlar da var.

  • HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • dedektiflik bürosu antalya dedektiflik bürosu gaziantep escort