Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu resmi web sitesine hoşgeldiniz.

E-Posta info@dedektiflikburosu.com.tr

Telefon 0552 425 00 00

ÖGRENCİ ARAŞTIRMASI

Ana Sayfa » ÖGRENCİ ARAŞTIRMASI

ÖĞRENCİ ARAŞTIRMASI NEDİR?

Öğrenci araştırması ebeveynler ile aynı şehirde veya farklı şehirde okuyan çocukların ders durumu, arkadaş çevresi, kötü alışkanlıkları, gibi durumların önceden tespit edilmesidir. Özellikle ailelerin çocukları üzerinde yasal sınırlar içerisinde alkol, sigara, uyuşturucu, fuhuş, hırsızlık gibi sorunları olduğundan şüphe edilen öğrenci velileri araştırma hizmetinden faydalanmayı tercih etmektedir.

ÖĞRENCİ ARAŞTIRMA HİZMETİ NASIL YAPILIR?

Siz velilerin vereceği bilgiler doğrultusunda, öğrenci hakkında detaylı bilgi toplamaktayız. Kişi nekadar çok bilgi sağlarsa süreçte okadar hızlı olur. Öğrencinin özel ve sosyal hayatı hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda bilgileri size sunmaktayız. Vereceğimiz bu hizmette herhangi yasal ihlal söz konusu değildir. Özel dedektiflik hizmetlerinde teknik takip, sanal takip, birebir takip sistemi kullanılmaktadır.

Bu hizmet kapsamında takip edilecek öğrencinin gittiği yerler, konuştuğu insanlar vede eğitim durumu eksiksiz olarak incelenmektedir. Bu sayede çocukları hakkında bilgi sahibi olan aileler gönül rahatlığıyla hayatlarına devam ederler. Aksi halde endişe duyulacak bir durum söz konusu olduğunda, geleceğe dönük oluşabilecek sorunları ortadan kaldırırlar. Bu yüzden alınması gereken profesyonel dedektiflik hizmeti çok önemlidir.

  • HİZMET BÖLGELERİMİZ

  • dedektiflik bürosu antalya dedektiflik bürosu gaziantep escort